Finmarket.cz

Úvěr ze stavebního spoření

Věnujte formuláři pár minut a ušetřete.

S čím vám můžeme pomoci?

Máte už uzavřené stavební spoření:
Kolik si chcete půjčit: ?
Jak dlouho plánujete úvěr splácet: ?
Vyplňte prosím osobní údaje
Zadáním osobních údajů a potvrzením tlačítka „Porovnat nabídky“ vyjadřujete svůj zájem o spolupráci se společností „Partners“. Za účelem specifikace případných finančně-poradenských služeb Vás budeme kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu. Provozní podmínky webu a související informace jsou uvedeny zde.

Právní upozornění

Uvedené informace nepředstavují závaznou nabídku jakéhokoliv finančního produktu, ale slouží především pro ilustraci. Společnost Partners Financial Services, a.s. bude v případě zprostředkování pro konkrétního klienta v souladu s příslušnými právními předpisy komplexně zjišťovat veškeré relevantní informace a příslušný finanční produkt zprostředkuje až na jejich základě; výsledná nabídka finančního produktu a jeho dopady na klienta se tak budou od uvedených údajů zpravidla odlišovat.

Potřebujete bezprostředně peníze na opravy a rekonstrukce domácnosti, zateplení, vybavení domu a bytu nebo na koupi pozemku a nemovitosti? Řešením je úvěr ze stavebního spoření. O úvěr můžete požádat po dvou letech spoření. Jednotlivé spořitelny pak stanovují další podmínky pro poskytnutí úvěru, např. dosažení určitého procenta cílové částky.

S jakými institucemi v této oblasti spolupracujeme?

  • Česká spořitelna stavební spořitelna
  • Raiffeisen stavební spořitelna
  • Wüstenrot stavební spořitelna
  • Modrá pyramida