Finmarket.cz

Běžný účet

Štve vás vaše banka? Během minuty vám porovnáme nabídku běžných účtů na trhu a pomůžeme najít ten, který bude nejvíc odpovídat vašim potřebám. Vyzkoušejte nás!

Porovnat běžné účty

Proč právě s námi?

  • Zjistíme, co očekáváte, a podle toho poradíme ideální účet
  • Pomůžeme vám s převedením trvalých příkazů a papírováním
  • Jsme největší srovnávač v Česku

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Nejdříve nám řeknete, jaký běžný účet máte a jaká od něj máte očekávání.
  2. My vám následně porovnáme nabídky všech běžných účtů, které odpovídají vašim potřebám.
  3. Sami si vyberete, jaký běžný účet vám vyhovuje nejvíc. Následně vše dořešíme společně, nebo vás přesměrujeme na web banky, kde si o účet zažádáte.
Porovnat běžné účty
Jsme největší srovnávač na trhu

Na bankovních produktech s námi ušetřilo už více jak 127 tisíc klientů. Staňte se jedním z nich.

Hledáte nejlevnější běžný účet, nebo vám nevadí platit drobné peníze výměnou za kvalitní služby? Najdeme vám ideální řešení pro obě situace. Spolupracujeme s jedničkou na trhu v oblasti finančního poradenství, společností Partners a všemi hlavními bankami.

Proč je dobré mít běžný účet

Běžný účet má dnes každý. Ne každý je s ním ale spokojený. Štvát vás může i banka samotná. V tu chvíli je nejvyšší čas na změnu. U většiny bank můžete získat běžný účet se základními službami zdarma, pro někoho jasná volba, pro náročnějšího zákazníka nedostatečné řešení. Jak si vybrat? S hledáním nejvýhodnějšího běžného účtu vám pomůže naše srovnání běžných účtů.

SPOLUPRACUJEME S VELKÝMI HRÁČI

Kdo jsme

Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 800 888 222 nebo e-mailu info@finmarket.cz.