Finmarket.cz

Investice

Řeknete nám, jak chcete investovat, a my vám bleskově doporučíme portfolio podílových fondů přímo pro vás na míru. Samozřejmě také spočítáme možné zhodnocení vašich peněz.

Porovnat investice

Proč právě s námi?

  • Modelace fondů dle přesných dat investičních společností
  • Výběr TOP fondů
  • Pravidelné i jednorázové investice

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Vyplníte, jak a kolik chcete investovat.
  2. Ihned on-line získáte doporučené portfolio vybraných podílových fondů dle vašeho profilu.
  3. Pokud budete chtít, osobně vám poradíme, jak portfolio uzavřít, abyste netápali.
Porovnat investice
Jsme největší srovnávač na trhu

V roce 2017 jsme našim klientům sjednali investice do podílových fondů za 3 miliardy korun.

Třetina všech pravidelných investic na českém trhu jde přes nás. Celkově jsme zobrazili dva miliony výpočtů v 16 produktových oblastech. Jsme největší srovnavač v Česku.

Proč je dobré investovat

Už vás nebaví, že vaše úspory na účtu v bance akorát ztrácí svojí hodnotu? Sníte o tom, že vyrazíte na cestu kolem světa nebo dětem zaplatíte školu v zahraničí? Chcete své úspory zhodnotit co nejlépe, ale netušíte, kde? Poradíme vám! Ať chcete investovat 200 tisíc hned nebo 2000 každý měsíc, známe řešení. Uvidíte modelaci svého portfolia v čase i detailní data o vybraných fondech. Nemusíte nikam chodit, nic studovat.

Diskrétně, rychle a spolehlivě.

Vybíráme fondy těchto společností

Kdo jsme

Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 800 888 222 nebo e-mailu info@finmarket.cz.