Finmarket.cz

Spořicí účet

Hledáte výhodný spořicí účet? Během minuty vám porovnáme nabídky na trhu a pomůžeme najít ten nejzajímavější. Vyzkoušejte nás!

Porovnat spořicí účty

Proč právě s námi?

  • Najdeme vám spořák s nejvýhodnějším zhodnocením
  • Pomůžeme vám s veškerou administrativou
  • Jsme největší srovnávač v Česku

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Nejdříve nám řeknete, kolik peněz byste si chtěli na spořicí účet uložit jednorázově a kolik spořit pravidelně.
  2. Následně vám porovnáme nabídky všech spořicích účtů, které odpovídají vašim potřebám.
  3. Sami si vyberete, jaký vám vyhovuje nejvíc. Následně vše dořešíme společně, nebo vás přesměrujeme na web banky, kde si o účet zažádáte.
Porovnat spořicí účty
Jsme největší srovnávač na trhu

Na bankovních produktech s námi ušetřilo už více jak 127 tisíc klientů. Staňte se jedním z nich.

Chcete co nejlépe zhodnotit své úspory? Hledáte nejvýhodnější spořicí účet? Naše srovnání vám pomůže. Spolupracujeme s jedničkou na trhu v oblasti finančního poradenství, společností Partners a bankami.

Proč je dobré mít spořicí účet

Spořicí účet slouží primárně k odkládání volných peněz pro případ, kdy je budete velmi rychle potřebovat. Na rozdíl od termínovaných vkladů jsou vaše peníze na spořicím účtu kdykoli k dispozici. Oproti běžným účtům zase nabízí spořicí účty vyšší úrok. S výběrem spořicího účtu s nejvyšším úrokem vám rádi pomůžeme v našem srovnání spořicích účtů.

SPOLUPRACUJEME S VELKÝMI HRÁČI

Kdo jsme

Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 800 888 222 nebo e-mailu info@finmarket.cz.