Finmarket.cz

Stavební spoření

Chcete využít státní příspěvek v bezpečném spořicím produktu? Za minutu si u nás můžete porovnat nabídky všech stavebních spořitelen. Také vám poradíme, kolik si odkládat, abyste šetřili optimálně.

Porovnat stavební spoření

Proč právě s námi?

 • Přehledně srovnáme všechny stavební spořitelny
 • Poradíme, kolik spořit a jak dlouho
 • Jsme největší srovnávač v Česku

Jak to funguje? 1-2-3!

 1. Řeknete, kolik chcete spořit a jak dlouho.
 2. Porovnáme vám nabídky od všech stavebních spořitelen na trhu.
 3. Můžete se potkat s finančním expertem a smlouvu uzavřít.
Porovnat stavební spoření
Jsme největší srovnávač na trhu

Loni jsme klientům sjednali 4000 smluv na stavební spoření a úvěry za 550 milionů korun.

Své úspory s námi ve spořicích i invesičních produktech zhodnocuje více než 300 tisíc klientů. Spolupracujeme se všemi velkými bankami, pojišťovnami a investičními společnostmi v Česku.

Proč je dobré mít stavební spoření

Stavbní spoření je klasika ve finančních produktech, která patří do každé české domácnosti. Ať již kvůli státnímu příspěvku 2000 Kč ročně, nebo prostě proto, že se jedná o bezpečné odkládání peněz, které po šesti letech můžete použít na cokoliv. Stavební spoření a tedy státní podporu můžete čerpat i na děti již od narození. Úvěry ze stavebního spoření jsou ideální na rekonstrukce nebo v momentě, kdy nechcete zastavovat svou nemovitost. Přidejte se k tisícům spokojených klientů, kteří si u nás stavební spoření srovnali a sjednali.

SPOLUPRACUJEME S VELKÝMI HRÁČI

 • Česká spořitelna stavební spořitelna
 • Raiffeisen stavební spořitelna
 • Wüstenrot stavební spořitelna
 • Modrá pyramida
 • Českomoravská stavební spořitelna

Kdo jsme

Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 800 888 222 nebo e-mailu info@finmarket.cz.