Finmarket.cz

Termínované vklady

Hledáte výhodný termínovaný účet? Během minuty vám porovnáme nabídky na trhu a pomůžeme najít ten nejzajímavější. Vyzkoušejte nás!

Porovnat termínované vklady

Proč právě s námi?

  • Najdeme vám termíňák se zajímavým zhodnocením
  • Pomůžeme vám s veškerou administrativou
  • Jsme největší srovnávač v Česku

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Nejdříve nám řeknete, kolik peněz byste si chtěli na termínovaný vklad uložit a jak dlouho je plánujete mít uložené.
  2. Následně vám porovnáme nabídky všech termínovaných vkladů, které odpovídají vašim potřebám.
  3. Sami si vyberete, jaký vám vyhovuje nejvíc. Následně vše dořešíme společně, nebo vás přesměrujeme na web banky, kde si o účet zažádáte.
Porovnat termínované vklady
Jsme největší srovnávač na trhu

Na bankovních produktech s námi ušetřilo už více jak 127 tisíc klientů. Staňte se jedním z nich.

Chcete co nejlépe zhodnotit své úspory? Hledáte nejvýhodnější termínovaný vklad? Naše srovnání termínovaných vkladů vám pomůže. Spolupracujeme s jedničkou na trhu v oblasti finančního poradenství, společností Partners, bankami a dalšími poskytovateli termínovaných vkladů.

Proč je dobré mít termínovaný vklad

Termínované vklady sice nenabízejí závratné zhodnocení, přesto jsou vyhledávanou alternativou pro bezpečné uložení peněz na kratší čas. Na rozdíl od spořicích účtů, ze kterých lze peníze prakticky kdykoli vybrat, na termínovaném účtu musí zůstat určitou domluvenou dobu, jinak vám hrozí sankce. S výběrem termínovaného vkladu s nejvyšším úrokem vám pomůže naše srovnání termínovaných vkladů.

SPOLUPRACUJEME S VELKÝMI HRÁČI

Kdo jsme

Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 800 888 222 nebo e-mailu info@finmarket.cz.