Finmarket.cz

Životní pojištění

S námi získáte za dvě minuty cenové srovnání nabídky životních pojištění napříč českým trhem. Především vám ale poradíme, jak si pojistku správně nastavit.

Porovnat životní pojištění

Proč právě s námi?

  • Výpočet přímo dle kalkulaček každé pojišťovny
  • Doporučená pojistka pro vás i celou rodinu
  • Největší srovnávač v České republice

Jak to funguje? 1-2-3!

  1. Vyplníte základní údaje.
  2. Ihned online připravíme srovnání a doporučíme nastavení pojistky přesně pro vás na míru. Žádné univerzální tabulky!
  3. Pokud budete chtít, osobně vám vysvětlíme, co je pro vás nejlepší, abyste netápali.
Porovnat životní pojištění
Jsme největší srovnávač na trhu

V roce 2017 jsme našim klientům sjednali více než 37 000 životních pojistek.

Dva miliony výpočtů a 16 produktových oblastí. Jsme největší srovnávač v Česku. Díky napojení na produktové kalkulačky bank, pojišťoven i investičních společností přinášíme spolehlivé propočty cen.

Proč je dobré mít životní pojištění

Berete si hypotéku a říkáte si, že by bylo dobré se k tomu i pojistit? Rádi jezdíte na kole a kvalitní pojistka vám přijde vhod? Zajímá vás, jak by vlastně měla taková pojistka pro vás i vaše děti vypadat? S tím vším vám můžeme pomoci.

Jednoduše si vyberete životní situaci, kterou právě řešíte, řeknete nám o sobě pár údajů, abychom pojistku mohli dobře napočítat, a pak už máte k dipozici doporučené nastavení pojistky a ceny za takovou smlouvu u pojišťoven napříč českým trhem. Nemusíte nikam chodit, s nikým se bavit.

Diskrétně, rychle a spolehlivě.

Porovnáváme nabídku těchto pojišťoven

Kdo jsme

Projekt www.finmarket.cz rozšiřuje služby čtenářům iDNES.cz a při jeho realizaci se spojili mediální skupina Mafra, a.s. a přední finančně-poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. Pokud byste se o nás chtěli dozvědět cokoliv dalšího, nebo byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 800 888 222 nebo e-mailu info@finmarket.cz.